Lederteamet

Yngve Lindvig

CEO
yngve@learnlab.net
+47 907 85 069

Jarl Inge Wærness

Content Director
jarlinge@learnlab.net
+47 911 63 165

Alexander Risøy

CTO



Erlend Kobro

Product Manager
erlend@learnlab.net
+47 452 91 802

Tone Mari Gurskevik

Customer Success Manager
tonemari@learnlab.net
+47 926 36 037

Peter Ulholm

Director
Denmark
Peter@learnlab.net
+45 31 35 40 33

Tonje Larsen

Customer Success Manager
tonje@learnlab.net
+47 959 89 177

Thomas Dreisig

Product manager
Denmark
thomas@learnlab.net


Stig-Erik S. Steimler

Customer Success Manager
stigerik@learnlab.net
+47 971 29 163

Victor Jaxhagen

Markedssjef
Victor@learnlab.net
Tlf: 920 91 926

Inger Lise Bratteteig

Project Manager



Forskere

Tony Burner

International Strategic & Critical Friend

Louise Stoll

International Strategic & Critical Friend

Rolf K. Baltzersen​

Researcher


Om Oss

Learnlab er et norsk selskap, grunnlagt i 2017, med kontorer i Oslo. Grunnleggerne har mer enn 25 års erfaring med utdannings-utvikling og teknologi.

People climbing a ladder

Kreativ og engasjerende læring for en bedre verden!

Med Learnlab kan lærere og andre pedagoger skape økter med varierte interaktive oppgaver, visualisere innhold og engasjere deltakere gjennom deres digitale enheter. Learnlab tilbyr også lisensiert og kvalitetssikret innhold for utdanning og vurderingsdata. En del av langtidsvisjonen for selskapet er å skape et godt alternativ for vurdering i skolen. Vi tror dette er mulig ved å samle inn data fra kunnskapen som skapes underveis, i stedet for standardiserte tester på slutten av semesteret.

Les mer om våre applikasjoner
Girl talking into a phone cap

Medgrunnlegger av ARC

Learnlab var med på å grunnlegge ARC. En organisasjon med mål om å etablere en gruppe med globale utdanningssystemer som fremmer verdiene equity, trivsel, inkludering, demokrati og menneskerettigheter for alle elever.

Les mer om ARC

Vår målsetting

Vi ønsker å påvirke fremtiden ved å skape og dele engasjerende læringsopplevelser som bygger dypere forståelse og ny kunnskap.